;

Traditional Ritual

140 Euro + %8 Kdv'den başlayan fiyatlarla

This autumn, free your soul and immerse yourself in traditions and culture of Turkey. Bir sonraki konaklamanızda sizi canlandırıcı bir hamam deneyimi ile bedeninizi ve zihninizi rahatlamaya davet ediyoruz. Bu otantik tazeleme ve rahatlama ritüeliyle kendinizi mistik kubbenin altında şımartın. 

Konaklamanıza dahil:

  • - Sıcak odada hamam buharı ile geleneksel Türk Hamamı deneyimi
  • - Canlandırıcı bir peeling tedavisi ve köpük ritüeli (sabun köpüğü yıkaması).
  • - Ritüelinizden sonra, hamam ambiyansının tadını çıkarın ya da rahat divanlarda dinlenebileceğiniz ve geleneksel ikramların ve lezzetlerin tadını çıkarabileceğiniz "camegah" da kendinizi dinlendirin.

Easter Package

Starting from 125 EU Including Tax

Revive your soul this Easter in Istanbul surrounded by 10 Karaköy's pampered welcome and intimate service in peace and comfort in an upgraded room within its stunning historical building from 18th century! Your tickets to sacred Hagia Sophia including.  

İş Paketi

Starting from EUR 115 + TAX

İş amaçlı seyahat edenler için tasarlanmış olan bu pakette konfor ve verimlilik bir araya geliyor.

Includes overnight room accommodations, complimentary room upgrade upon arrival, wireless Internet Access, one complimentary laundry item and a cocktail at BAHANE ON10 terrace bar & restaurant after your long and busy day in the city.  

Daha fazlasına sahip olun

Suitlerimizde size özel % 40 indirim

Bir Loft Suit, Teraslı Suit veya Penthouse rezervasyonu yaptığınızda %40 oranında indirim alın.

Stil Sahibi bir Davet

İster iş, ister eğlence amaçlı olsun, neoklasik stilde yeniden tasarlanmış olan bu tarihi mekânda geçmişin etkileyici büyüsünün tadını çıkarın. Bir iş toplantısı veya doğum günü, kokteyl resepsiyonu veya masada akşam yemeği; 10 Karaköy'ün seçkin stili ve hizmeti, etkinliğinizi unutulmaz kılacak. İstanbul'un kalbindeki en canlı bölgelerden birinde yer alan otel, gezilecek popüler yerlerin çoğuna yakın olmasıyla konaklayan gruplar için tesis dışı etkinliklerin planlanmasını kolaylaştıracak.

10 Karaköy İstanbul

Kemeraltı Caddesi No: 10 34425
Karaköy
İstanbul,
+90 212 703 33 33


Haberdar Olun

Powered By OneLink